مشاوره امنیت اطلاعات

مشاوره امنیت اطلاعات  و مشاوره فناوری‌های اطلاعاتی  به منظور انتخاب و پیاده‌سازی فناوری‌های مناسب از جایگاه ویژه‌ای در سازمان‌ها برخوردار می باشد،شرکت پیشگامان کی پاد به عنوان مشاور امنیت اطلاعات آماده ارائه سبد متنوعی از خدمات در حوزه مشاوره و استقرار استانداردها،ISO/IEC، ITIL  در ابعاد مختلف می باشد.

امروزه برنامه‌ریزی در حوزه فناوری‌های اطلاعاتی و همچنین مشاوره به منظور انتخاب و پیاده‌سازی فناوری‌های مناسب از جایگاه ویژه‌ای در سازمان‌های دولتی و خصوصی برخوردار شده است. این سازمان‌ها سالانه مبالغ قابل توجه‌ای از بودجه خود را به شکل تامین تجهیزات سخت‌افزاری، تهیه نرم‌افزار، توسعه شبکه و خطوط ارتباطی، تولید داده‌ها و اطلاعات، آموزش کارکنان و سایر مسائل مشابه صرف می‌کنند. با تمام این احوال با نگاهی به سازمان‌های مختلف در سطح کشور باید اذعان داشت که نمونه‌های موفق در حوزه سرمایه‌گذاری شایسته در فناوری اطلاعات بسیار اندک بوده است.
انتخاب کارشناس مشاوره واحد فناوری اطلاعات با تجربه کاری در زمینه IT و علوم کامپیوتر و شبکه می‌تواند بهره‌وری سازمان را افزایش و خطرات و تهدیدات را کاهش دهد تا ریسک طراحی و راه‌اندازی زیرساخت‌های جدید IT را به صفر برساند.
واحد مشاوره امنیت اطلاعات شرکت  عرفان نت و پیشگامان کی پاد با تکیه بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان و مشاوران خود و همچنین تجربه‌های سازمانی کسب شده در پروژه‌های بزرگ و کوچک خود، به عنوان شرکت مشاور امنیت اطلاعات آماده ارائه خدمات به سازمان‌ها و شرکت‌ها در ابعاد مختلف می‌باشد.