اینترنت ثابت TD-LTE

عرفان نت عامل مجاز ثبت نام کشوری TD-LTE شرکت ارتباطات مبین نت ( نماینده مبین نت شیراز ) ، دارنده انتقال داده مبتنی بر فناوری بی سیم ثابت(FWA) از سازمان تنظیم مقررات و‌ارتباطات رادیویی کشور به شماره پروانه ۱۳-۱-۱ در زمینه فروش و ارائه اینترنت ثابت TD-LTE مبین نت فعالیت دارد.

فناوری TDD و FDD چیست؟

تکنولوژی LTE در حال حاضر سریع ترین شبکه ی مخابراتی عملیاتی شده در سطح وسیع در دنیاست. شبکه LTE به دو صورت FDD و TDD پیاده سازی می شود. روش اول بر مبنای تقسیم فرکانس است بدین صورت که بازه ای از فرکانس ها برای دانلود و بازه ای دیگر برای آپلود مورد استفاده قرار می گیرند که مسلما فرکانس های اختصاص یافته به دانلود وسیع تر خواهند بود. بازه ی کوچکی از فرکانس ها خالی رها می شود تا از تداخل جلوگیری نماید. FDD  از نظر الگوریتم کلی شبیه به روش Full Duplex استفاده شده در کابل های شبکه است.

مشکلات دیگر اینترنت های ثابت

علاوه بر اینترنت ثابت TD-LTE ، فناوری‌های اینترنت ثابت موجود شامل Dial-Up،DSL  و WiMAX هستند. هر یک از این فناوری‌ها به دلیل مشکلاتی از جمله سرعت بسیار کم، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت، هزینه بالا به دلیل نیاز به پرداخت اشتراک اینترنت و هزینه خط تلفن مورداستفاده در سرویس Dial-Up، نیاز به ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت و بدون امکان جابجایی و محدود به مکان خاص در سرویس DSL و محدودیت سرعت و فناوری قدیمی (در سرویس WiMAX) به‌طور کامل پاسخگوی نیاز کاربران و مشترکان امروزی نیستند.

مزیت سرویس اینترنت TD-LTE

قابلیت استفاده در مکان‌های مختلف، بدون نیاز به خط تلفن ثابت، راه‌اندازی سریع و پایداری بالا در آپلود و دانلود، تجربه سرعت بسیار بالاتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

  • بیشینه سرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه
  • بدون نیاز به خط ثابت
  • مناسب برای کاربران پرمصرف
  • سهولت در جابجایی
  • راه‌اندازی سریع
  • پایداری در آپلود و دانلود
  • درصورت افزایش بار ترافیکی، امکان افزایش ظرفیت دارد. افرادی که به بازی‌های آنلاین علاقه‌مند هستند، به‌دلیل پینگ پایین و پایداری بالای این فناوری، می توانند بدون بروز مشکل کندی سرعت بازی کنند.

اینترنت TD-LTE مناسب چه کسانی است؟

اینترنت ثابت نسل ۴ و ۴/۵ (TD-LTE) بهترین اینترنت برای استفاده در سازمان‌ها، موسسه‌ها، شرکت‌های تجاری و منازل مسکونی است. اگر در حال حاضر از اینترنت ADSL استفاده می‌کنید ولی از کیفیت خدمات ارائه شده رضایت ندارید، یا اگر در منطقه زندگی شما پورت خالی برای ارائه خدمات اینترنت ثابت وجود ندارد، اینترنت پرسرعت ۴G/4.5G ثابت (با دامنه سرعت ۱ مگابیت بر ثانیه تا ۸۰ مگابیت بر ثانیه)، بهترین اینترنت برای شماست.

نحوه درخواست اینترنت TD-LTE

شرکت عرفان نت به عنوان نماینده مبین نت در شیراز در راستای ارائه خدمات نوین به کاربران، اقدام به ارائه سرویس اینترنت ثابت  TD-LTE مبین نت کرده است و مشترکین در نقاط تحت پوشش  قادر خواهند بود از این سرویس بهره مند گردند. جهت ثبت نام اینترنت ثابت TD-LTE فرم مربوط را پر کنید کارشناسان بخش مربوطه با شما تماس خواهند گرفت.