شرکــت عـــرفان نت

تلفن ثابت مبتنی بر IP

شرکت عرفان نت به منظور ارائه ی خدمات نوین به مشترکین خود، اقدام به راه اندازی سرویس NGN (تلفن IP پیشگامان ) کرده است. NGN یا شبکه های نسل آینده (Next Generation Network) که به بهره برداری رسیده است  و کاربران عرفان نت میتوانند از آن بهره مند گردند، در واقع NGN راه حلی برای کنترل رقابت فشرده و افزايش حجم ترافيك ديتا در سرویس های مخابراتی است.

شما میتوانید بر ثبت درخواست خود جهت دریافت خط تلفن ثابت IP فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان بخش مربوطه جهت مشاوره و راهنمایی با شما تماس بگیرند.

فرم ثبت نام تلفن ثابت مبتنی بر IP

لطفا با دقت فرم زیر را تکمیل و سپس گزینه ارسال را انتخاب فرمایید پس از ثبت اطلاعات کارشناسان شرکت جهت مشاوره رایگان و طی مراحل بعدی با شما تماس خواهند گرفت

تکنولوژی NGN

شبكه فعلي شامل سه شبـكه مجزا به نام هاي PSTN ، شبكه Wireless Mobile ، شبكه ديتا (PSDN)  و شبكه هوشمند (IN)  مي باشد. NGN شبكه اي مبتني بر IP و مولتي سرويس است كه ساختار مديريت وكنترل واحد دارد و سه شبكه فوق را در يك ساختار عمومي Packet-base يكپارچه مي كند.

در NGN، شبكه موجود از يك معمـاري گسترده به شبكـه اي با لايه انتقال Packet Base  براي صوت و ديتا تبديـل مي گردد.تمام ترافيك مخابراتي و ارتباطي نظير صوت ، سرگرمي، آموزش و سرويسهاي اطلاعاتي از يك شبكه مجزا حمل خواهند شد.

تلفن IP NGN

NGN چه مزیتی دارد؟

در این تکنولوژی سافت سوییچ ها جایگزین تجهیزات قدیمی مخابراتی خواهند شد و ضمن برقراری ارتباط با کیفیت تر و به مراتب ارزان تر از خطوط تلفن کنونی ، امکان بهره گیری از خدمات ارزش افزوده برای این خدمت را نیز فراهم خواهد آورد. با بهره گیری از این امکان، مشکلاتی نظیر جابجایی خط تلفن به دلیل تغییر محل به طور کامل از بین خواهد رفت و کاربران سازمانی و خانگی میتوانند فارغ از اینکه جابجایی فیزیکی محل کار و منزل داشته اند، شماره خود را به هر نقطه که مورد نظرشان است انتقال دهند.

مزایای استفاده از تلفن ثابت IP پیشگامان

عرفان نت نماینده پیشگامان

عرفان نت نماینده رسمی شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با دارا بودن مجوز FCP و در اختیار داشتن سر شماره کشوری (9109) می تواند پاسخگوی نیاز کاربران خود باشد. جهت ثبت سفارش آنلاین میتوانید فرم موجود در ابتدای صفحه را پر کنید تا با شما تماس بگیرند.
همچنین جهت مشاوره و راهنمایی تلفنی با شماره 07132317733 در تماس باشید.

برای اطلاع از قیمت ها و تعرفه های مکالمه و بسته های اعتباری به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاوره رایگان