شرکــت عـــرفان نت

خط تلفن ثابت ویپ

شرکت عرفان نت به منظور ارائه ی خدمات نوین به مشترکین خود، اقدام به راه اندازی سرویس NGN (تلفن IP پیشگامان ) خط تلفن اینترنتی VOIP شیراز کرده است. NGN یا شبکه های نسل آینده (Next Generation Network) که به بهره برداری رسیده است  و کاربران عرفان نت میتوانند از آن بهره مند گردند، در واقع NGN راه حلی برای کنترل رقابت فشرده و افزايش حجم ترافيك ديتا در سرویس های مخابراتی است.

در تلفن های اینترنتی ویپ VOIP وابستگی به سخت افزار کمتر است. امکان جا به جایی محل کار بدون تغییر شماره تماس شما وجود دارد. به هر تعدادی که نیاز داشته باشید می توانید خط تلفن تهیه کنید. حتی انتخاب شماره ها نیز بر عهده خودتان است.

شما میتوانید بر ثبت درخواست خود جهت دریافت خط تلفن ثابت IP فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان بخش مربوطه جهت مشاوره و راهنمایی با شما تماس بگیرند. عرفان نت نماینده رسمی پیشگامان استان فارس شیراز خدمات تلفن اینترنتی ویپ VOIP مگافون ارائه میدهد.

فرم ثبت نام تلفن ثابت مبتنی بر IP

لطفا با دقت فرم زیر را تکمیل و سپس گزینه ارسال را انتخاب فرمایید پس از ثبت اطلاعات کارشناسان شرکت جهت مشاوره رایگان و طی مراحل بعدی با شما تماس خواهند گرفت

تکنولوژی NGN

شبكه فعلي شامل سه شبـكه مجزا به نام هاي PSTN ، شبكه Wireless Mobile ، شبكه ديتا (PSDN)  و شبكه هوشمند (IN)  مي باشد. NGN شبكه اي مبتني بر IP و مولتي سرويس است كه ساختار مديريت وكنترل واحد دارد و سه شبكه فوق را در يك ساختار عمومي Packet-base يكپارچه مي كند.

در NGN، شبكه موجود از يك معمـاري گسترده به شبكـه اي با لايه انتقال Packet Base  براي صوت و ديتا تبديـل مي گردد.تمام ترافيك مخابراتي و ارتباطي نظير صوت ، سرگرمي، آموزش و سرويسهاي اطلاعاتي از يك شبكه مجزا حمل خواهند شد.

درخواست خود را برای خرید خط تلفن های ویپ VOIP پیشگامان را می توانید از طریق تماس با شرکت عرفان نت به عنوان نماینده رسمی استان فارس، ثبت کنید. 

تلفن IP NGN

NGN چه مزیتی دارد؟

در این تکنولوژی سافت سوییچ ها جایگزین تجهیزات قدیمی مخابراتی خواهند شد و ضمن برقراری ارتباط با کیفیت تر و به مراتب ارزان تر از خطوط تلفن کنونی ، امکان بهره گیری از خدمات ارزش افزوده برای این خدمت را نیز فراهم خواهد آورد. با بهره گیری از این امکان، مشکلاتی نظیر جابجایی خط تلفن به دلیل تغییر محل به طور کامل از بین خواهد رفت و کاربران سازمانی و خانگی میتوانند فارغ از اینکه جابجایی فیزیکی محل کار و منزل داشته اند، شماره خود را به هر نقطه که مورد نظرشان است انتقال دهند.

مزایای استفاده از تلفن اینترنتی NGN پیشگامان

عرفان نت نماینده پیشگامان

عرفان نت نماینده رسمی شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با دارا بودن مجوز FCP و در اختیار داشتن سر شماره کشوری (9109) می تواند پاسخگوی نیاز کاربران خود باشد. بنابراین شرکت ها و کسب و کارهایی که نیاز به خط تلفن اینترنتی VOIP مگافون دارید می توانید با شرکت در تماس باشید و خط تلفن خود را خریداری کنید. جهت ثبت سفارش آنلاین میتوانید فرم موجود در ابتدای صفحه را پر کنید تا با شما تماس بگیرند.
همچنین جهت مشاوره و راهنمایی تلفنی با شماره 07132317733 در تماس باشید.

برای اطلاع از قیمت ها و تعرفه های مکالمه و بسته های اعتباری به لینک زیر مراجعه کنید. قیمت های پنل تلفن بسیار ارزان است. هر مشترک با توجه به مصرف خود می تواند قیمت را انتخاب کند.

خط تلفن مگافون

با بهره گیری از این سرویس، مشکلاتی نظیر جابجایی خط تلفن به دلیل تغییر محل به طور کامل از بین خواهد رفت و کاربران سازمانی و خانگی میتوانند فارغ از اینکه جابجایی فیزیکی محل کار و منزل داشته اند، شماره خود را به هر نقطه که مورد نظرشان است انتقال دهند. همچنین مگافون، این امکان را می‌دهد که مشتریان با استفاده از خط تلفن ثابت اینترنتی، نامبرینگ اختصاصی خود را نیز داشته باشند.

پشتیبانی خطوط تلفن اینترنتی و مگافون (IP Phone) پیشگامان به صورت شبانه روزی است. حق مالکیت خط تلفن برای شما خواهد بود و با جا به جایی محل کار شماره تلفن شما ثابت خواهد بود. زیرا مگافون بر اساس آی پی و با اینترنت کار میکند. پس نگران جا به جایی و تغییر محل خود نباشید.

خط تلفن ابری

خطوط تلفن ثابت ابری، خط هایی هستند که با پیشرفت تکنولوژی صدا بر بستر شبکه (تلفن VOIP) بعنوان تلفن تحت شبکه انتقال می یابد. با استفاده از این خطوط، مشترک می تواند یک یا چند خط تلفن به صورت همزمان در محل کار خود یا منزل دریافت کند. همچنین از مزایای این نوع خط تلفن کاهش هزینه و صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد. تلفن ابری به عنوان یک دفترکار همراه شما خواهد بود.

مشاوره رایگان