شرکــت عـــرفان نت

اینترنت TD-LTE شرکت پیشگامان

اینترنت TD-LTE جز سرویس های پرسرعت و بدون نیاز به خط تلفن ثابت از شرکت پیشگامان می باشد که در واقع شما با داشتن این سرویس به راحتی می توانید در هرجایی اینترنت پرسرعت خود را داشته باشید و نگرانب بابت محدودیت در جا به جایی نداشته باشید.

با خرید سرویس TD-LTE پیشگامان شما می توانید علاوه بر مودم و سیم کارت مخصوص از سرویس اینترنتی نیز بهره مند شوید.
برای اطلاع از قیمت ها و تعرفه های فروش می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و یا با شماره 07132317733 در تماس باشید.

ثبت درخواست اینترنت TD-LTE پیشگامان

لطفا با دقت فرم زیر را تکمیل و سپس گزینه ارسال را انتخاب فرمایید پس از ثبت اطلاعات کارشناسان شرکت جهت مشاوره رایگان طی مراحل بعدی با شما تماس خواهند گرفت.

سرویس LTE نسل چهارم اینترنت

مهم‌ترین ویژگی برجسته LTE این است که تمامی زیرساخت آن بر اساس IP است، به عبارت بهتر بخش هسته شبکه کاملاً همگام با پروتکل‌های TCP/IP است و از سیگنالینگ معمولی که در شبکه‌های قدیمی‌تر به خصوص GSM استفاده می‌شد خبری نیست.
نسل چهارم، یک راه‌حل جامع بر مبنای IP برای انتقال صدا، تصویر و داده استفاده می‌کند و بر پایه اصل «هرجا و هر زمان» داده‌ها را با سرعتی بسیار بالاتر از نسل‌های قبل در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از لحاظ تکنیکی در نگاه ساده سرعت بارگذاری و بارگیری در LTE نسبت به نسل‌های قبل بسیار بالاتر است.

اینترنت TD-LTE پیشگامان فارس

TD-LTE در مقایسه با سایر سرویس ها

علاوه بر TD-LTE، فناوری‌های اینترنت ثابت موجود شامل Dial-Up ،DSL و WiMAX هستند. هر یک از این فناوری‌ها به دلیل مشکلاتی از جمله سرعت بسیار کم، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت، هزینه بالا به دلیل نیاز به پرداخت اشتراک اینترنت و هزینه خط تلفن مورداستفاده در سرویس Dial-Up، نیاز به ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت و بدون امکان جابجایی و محدود به مکان خاص در سرویس DSL و محدودیت سرعت و فناوری قدیمی (در سرویس WiMAX) به‌طور کامل پاسخگوی نیاز کاربران و مشترکان امروزی نیستند.

این در حالی است که سرویس TD-LTE، با دارا بودن ویژگی‌هایی همچون قابلیت استفاده در مکان‌های مختلف، بدون نیاز به خط تلفن ثابت، راه‌اندازی سریع و پایداری بالا در آپلود و دانلود، تجربه سرعت بسیار بالاتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

ویژگی های اینترنت نسل چهارم

اینترنت نسل چهارم به راحتی و به صورت هوشمندانه می تواند افزایش ناگهانی حجم ترافیک دریافتی را مدیریت و ترافیک اضافه را به دکل های مجاور منتقل کند. همچنین 4G دارای قابلیت خود ترمیمی نیز می باشد. یعنی در صورت بروز مشکل در یکی از دکل ها، این موضوع را بصورت هوشمندانه درک کرده و کاربران را به سایر دکل های فعال اطراف هدایت و متصل می کند.

افزایش حجم داده تبادلی و نیز افزایش توان ارائه خدمات به کاربران، از اصلی ترین ویژگی های 4G است. یکی دیگر از مزیت های 4G، کاهش تاخیر است.

مزایای اینترنت TD-LTE

سرویس اینترنت TD-LTE پیشگامان مواردی از قبیل الزام به بودن خط تلفن ثابت، هزینه‌های پرداخت اشتراک اینترنت،عدم امکان جابجایی مودم، سرعت کم، هزینه خط تلفن ثابت و ظرفیت خالی در مراکز مخابراتی را رفع کرده است و البته این سرویس را می توان به راحتی بدون نیاز به خط تلفن ثابت در مکان های مختلف با سرعت و پایداری بالا در آپلود و دانلود راه اندازی کرد و همچنین انتخاب سرویس اینترنت TD-LTE بهترین انتخاب برای تامین نیاز اینترنت سازمان‌ها، شرکت‌ها و منازل مسکونی است.

نحوه ثبت درخواست

برای استفاده از فناوری و سرویس TD-LTE، ابتدا باید درخواست خود را ثبت کنید که از طریق تماس تلفنی با شماره 07132317733 و پر کردن فرم موجود در ابتدای صفحه امکان پذیر می باشد.

سپس جهت راه اندازی سرویس TD-LTE نیاز به یک سیم کارت و یک مودم است که توسط شرکت پیشگامان به شما ارائه خواهد شد. سیم کارت‌ و مودم های قابل ارائه در این نوع سرویس اینترنت خاص بوده، چرا که سیم کارت ارائه داده شده فقط امکان ارسال و دریافت را دارد و قابلیت مکالمه در این نوع سیم کارت فعال نمی باشد.

مشاوره رایگان