شرکــت عـــرفان نت

عاملیت فروش و ثبت نام کشوری اینترنت TD-LTE مبین نت

شرکت مبین نت بهترین ارائه دهنده اینترنت TD-LTE در ایران در تمامی شهرها دارای نماینده فعال می باشد و شرکت عرفان نت عاملیت مجاز رسمی ثبت نام مبین نت و عاملیت فروش اینترنت TD-LTE در شیراز و استان فارس می باشد.

اینترنت بی‌سیم TD-LTE آخرین تکنولوژی ارائه اینترنت پرسرعت در کشور مبتنی‌ بر نسل ۴.۵ ثابت است که با سرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه، مناسب‌ترین اینترنت برای بازی آنلاین، دانلود زیاد ، تماشای آنلاین ویدیو، استفاده از شبکه‌های اجتماعی و سایر استفاده‌های حرفه‌ای از اینترنت است.

اینترنت مبین نت شیراز استان فارس مودم و سیم کارت td-lte
اینترنت مبین نت برای آپلود و دانلود فایل های حجیم
مبین نت مناسب استفاده از شبکه های اجتماعی

مبین نت بهترین ارائه دهنده TD-LTE در ایران

مبین‌نت برای تسهیل فرایند خرید اینترنت پرسرعت TD-LTE در کنار وب‌سایت، شبکه‌ای از عوامل مجاز فروش اینترنت TD-LTE را نیز در سرتاسر نقاط تحت پوشش شبکه‌ی خود ایجاد کرده است، که متقاضیان می‌توانند مودم و طرح‌های مورد نیاز خود را از طریق این عوامل خریداری کنند.

خرید و ثبت نام اینترنت TD-LTE

برای خرید مودم TD-LTE کافی است از طریق شرکت عرفان نت به عنوان عاملیت مجاز ثبت نام مبین نت در شیراز اقدام به خرید کنید و با شماره 07132317733 تماس بگیرید یا فرم ثبت نام و درخواست اینترنت TD-LTE را پر کنید تا همکاران ما در عرفان نت با شما تماس بگیرند و مراحل ثبت نام را طی کنید.
بعد از اتمام ثبت‌ نام کارشناسان نصب مبین‌نت با شما تماس خواهند گرفت و پس از انجام تست‌های لازم در محل موردنظر شما، مودم TD-LTE را به همراه طرح خریداری‌ شده به شما تحویل داده و هزینه‌ی مربوطه را دریافت خواهند کرد.

مناطق تحت پوشش مبین نت

از روی نقشه میتوانید بعد از جستجوی شهر خود نتایج را ببینید که نواحی تحت پوشش کاملا مشخص هستند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص مناظق تحت پوشش با تیم عرفان نت در تماس باشید.

از شنبه تا 5 شنبه ( به غیر از روزهای تعطیل ) از ساعت 8:30 الی 8 شب پاسخگوی شما هستیم.

اینترنت مبین نت مناسب تماشای آنلاین فیلم
اینترنت مبین نت مناسب آموزش آنلاین
اینترنت مبین نت مناسب بازی آنلاین
مشاوره رایگان