خدمات دوربین مداربسته

عرفان نت با تیم با تجربه و تخصصی در حوزه نظارت تصویری و خدمات دوربین مداربسته آماده طراحی و اجرای پروژه های دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری می باشد.

امروزه وجود سیستم‌های امنیتی و نظارت تصویری در هر مکانی ضرورتی انکار ناپذیر است. اگر قصد تامین امنیت محل کار و زندگی خود را دارید، تمامی فرآیند تهیه تا خرید و نصب دوربین‌های مداربسته خود را به مهندسین عرفان نت بسپارید تا به دلخواه ترین نتیجه ی ممکن در کوتاه ترین زمان ممکن برسید.

ارائه مشاوره و نیازسنجی

مشاوره نصب دوربین مداربسته و نیازسنجی‌ها توسط کارشناسان ما رایگان صورت خواهد گرفت. تهیه دوربین مداربسته و تجهیزات موردنیاز آن متناسب با نیاز شما با رقابتی ترین قیمت  و کیفیت توسط عرفان نت انجام خواهد گرفت.

نصب دوربین مداربسته

ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز خدمات و نصب و راه اندازی دوربین مداربسته شما توسط تکنسین های گروه عرفان نت صورت خواهد گرفت.

اقدامات لازم پیش از نصب دوربین مداربسته

پیش از نصب دوربین مدار بسته باید نسبت به تهیه لیستی از نیازها، محدودیت‌ها و مواردی همچون مشخص کردن مکان‌های معمول برای نصب دوربین مدار بسته اقدام کرد. از جمله این موارد می‌توان به نوع دوربین مداربسته مورد نیاز برای محیط مورد استفاده اشاره کرد. مواردی همچون سیمی بودن یا Wi-Fi بودن، قابلیت تشخیص حرکت برای ضبط تصویر، قابلیت انتقال تصویر و … اشاره کرد. علاوه بر دوربین مداربسته و متعلقات آن به یک دستگاه DVR/NVR و مانیتور نیز نیاز خواهد بود. همچنین پیش از آغاز نصب تجهیزات (دوربین، فیش‌ها، کابل‌ها، دستگاه DVR و نمایشگر) تهیه شده نیاز است تا نسبت به تست و سلامت آنها اقدام گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن ۰۷۱۳۲۳۱۷۷۳۳ تماس بگیرید

دوربین مداربسته