کالاریزان وابسته به مجموعه عرفان نت یک فروشگاه مجازی عرضه انواع محصولات می باشد که هدف از آن تسهیل تهیه و انتخاب کالا توسط مشتریان در هر لحظه و در هر مکان با کیفیت و قیمت مناسب می باشد.

تیم کالاریزان سعی در فروش کالاهای مرغوب و باکیفیت و دارای ضمانت و گارانتی معتبر بوده و خرید از کالاریزان یک اطمینان خاطر جهت مشتری ایجاد خواهد کرد که از یک منبع معتبر خرید خود را با خیال راحت انجام خواهد داد.

جهت خرید و مشاهده مشخصات و پارت نامبرهای هر کدام از محصولات بر روی عکس موردنظر کلیک کنید تا وارد صفحه محصولات مرتبط شده و کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نظارت تصویری

ارائه محصولات نظارت تصویری از جمله: دوربین تحت شبکه IP و توربو HD ، دستگاه ضبط دیجیتال DVR و دستگاه NVR از برترین برند دنیا هایک ویژن و برند اقتصادی این شرکت با نام هایلوک با گارانتی شرکت معتبر پارس ارتباط افزار

عرفان نت به عنوان نماینده رسمی پارس ارتباط در استان فارس آماده ارائه محصولات نظارت تصویری با گارانتی شرکت پارس ارتباط به همکاران عزیز می باشد.

ارائه تجهیزات شبکه اکتیو و پسیو از جمله : کابل شبکه، مودم ، روتر ، اکسس پوینت، آنتن و تجهیزات رادیویی ، سوئیچ شبکه و سوئیچ POE، تلفن VOIP از برترین برندهای دنیا ( میکروتیک ، تندا ، D-LINK ، TP-LINK ، هایک ویژن ، لن سن ، زیمنس و … )

مشاوره رایگان