شرکــت عـــرفان نت

سرویس وایرلس عمومی Public Wifi

هات‌ اسپات بی‌سیم یا Wi-Fi HotSpot ( وایرلس عمومی یا Public wifi ) ، روشی برای دسترسی به شبکه‌های بی‌سیم با استفاده از Wi-Fi است که در آن کاربران بدون نیاز به استفاده از شبکه‌ی مخابراتی یا دستگاه یا نرم‌افزاری جانبی، تنها به کمک ابزار مجهز به قابلیت Wi-Fi خود می‌توانند به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

شرکت عرفان نت به عنوان نماینده پیشگامان در استان فارس در راستای ارائه خدمات نوین به کاربران عزیز، در حال حاضر در مکان های مختلفی اقدام به ارائه اینترنت عمومی رایگان نموده است.

با پر کردن فرم زیر، درخواست شما جهت سرویس وایرلس عمومی ثبت خواهد شد و همکاران بخش مورد نظر با شما تماس خواهند گرفت و شما را راهنمایی خواهد کرد.

فرم ثبت نام سرویس وایرلس عمومی Public WiFi

درخواست وایرلس عمومی Public WiFi

در حال حاضر شرکت‌های بزرگ ارائه‌دهنده‌ی اینترنت در سراسر جهان با ایجاد هات‌ اسپات‌هایی پیشرفته در مکان‌های گوناگون، امکان دسترسی به اینترنت را در مکان‌های همگانی در بسیاری از کشورهای دنیا فراهم کرده‌اند.

برای استفاده از این سرویس کافیست در مکانهایی که عرفان نت آنها را به Public WiFi  تجهیز کرده است، کاربر از طریق لپ‌تاپ، تلفن هوشمند یا سایر وسایل قابل حمل به این سرویس متصل شود و به گشت و گذار در اینترنت بپردازد.

صاحبان و مدیران مجتمع‌های تجاری و تفریحی و سایر مکان‌های پر تردد میتوانند جهت درخواست راه‌اندازی سرویس Public WiFi با شماره 07132317733 تماس بگیرند یا فرم موجود در ابتدای صفحه را پر کنند تا کارشناسان با آنها تماس گیرد.

اینترنت وایرلس عمومی مناسب چه مکان هایی است؟

این سرویس اینترنتی بسیار مناسب محل های پر تردد مانند مجتع های تجاری از جمله مراکز خرید، مراکز تفریحی گردشگری، رستوران ها، کافه ها، هتل ها، که نیاز به ارائه سرویس اینترنتی بصورت عمومی به کاربران و مراجعه کنندگان خود دارند.

وایرلس عمومی در هتل ها اینترنت بی سیم Public wifi
اینترنت وایرلس عمومی در مراکز خرید PUBLIC WIFI
اینترنت وایرلس عمومی PUBLIC WIFI در رستوران ها و کافه ها
مشاوره رایگان