شرکــت عـــرفان نت

ورود به پنل TD-LTE

عرفان نت عامل مجاز ثبت نام کشوری اینترنت TD-LTE شرکت ارتباطات مبین نت ، دارنده انتقال داده مبتنی بر فناوری بی سیم ثابت(FWA) از سازمان تنظیم مقررات و‌ارتباطات رادیویی کشور به شماره پروانه 13-1-1

ثبت نام جدید


تکنولوژی LTE

تکنولوژی LTE در حال حاضر سریع ترین شبکه ی مخابراتی عملیاتی شده در سطح وسیع در دنیاست. شبکه LTE به دو صورت FDD و TDD پیاده سازی می شود.

مقایسه اینترنت TD-LTE با دیگر سرویس ها

علاوه بر TD-LTE، فناوری‌های اینترنت ثابت موجود شامل Dial-Up،DSL  و WiMAX هستند. هر یک از این فناوری‌ها به دلیل مشکلاتی از جمله سرعت بسیار کم، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت، هزینه بالا به دلیل نیاز به پرداخت اشتراک اینترنت و هزینه خط تلفن مورد استفاده در سرویس Dial-Up، نیاز به ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت و بدون امکان جابجایی و محدود به مکان خاص در سرویس DSL و محدودیت سرعت و فناوری قدیمی (در سرویس WiMAX) به‌طور کامل پاسخگوی نیاز کاربران و مشترکان امروزی نیستند

ویژگی های اینترنت TD-LTE

این در حالی است که سرویس TD-LTE، با دارا بودن ویژگی‌هایی همچون قابلیت استفاده در مکان‌های مختلف، بدون نیاز به خط تلفن ثابت، راه‌اندازی سریع و پایداری بالا در آپلود و دانلود، تجربه سرعت بسیار بالاتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

شرکت عرفان نت در راستای ارائه خدمات نوین به کاربران، اقدام به ارائه سرویس TD-LTE کرده است و مشترکین در نقاط تحت پوشش قادر خواهند بود از این سرویس بهره مند گردند. جهت سفارش و خرید سرویس اینترنت TD-LTE مبین نت کافی است با شماره 07132317733 در تماس باشید.

برای پر کردن فرم ثبت نام آنلاین اینترنت TD-LTE شرکت مبین نت اینجا کلیک کنید.

مشاوره رایگان