شرکــت عـــرفان نت

اپلیکیشن رقیب تلگرام تا دو روز دیگر توسط گوگل عرضه می شود !!!

صاحب حساب کاربری Evleaks@ , آقای ایوان بلاس (Evan Blass) , در شبکه اجتماعی توییتر، اعلام کرد : “گوگل اپلیکیشن پیام رسان گوگل الو (Google Allo) را دو روز دیگر و در سی و یکم شهریور ماه عرضه خواهد کرد.”

گوگل در کنفرانس گوگل آی/او (Google I/O) امسال , دو اپلیکیشن اختصاصی با نام‌های گوگل الو (Google Allo) و گوگل دو (Google Duo) را معرفی کرد که باعث جلب توجه علاقمندان دنیای تکنولوژی شد . اپلیکیشن گوگل الو در واقع اپلیکیشن پیام‌رسان اختصاصی گوگل است که قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای را به همراه دارد. این اپلیکیشن به احتمال زیاد رقیب اصلی و بسیار جدی برای سایر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان موجود نظیر تلگرام، واتس‌آپ، وایبر وغیره می‌شود.

Google Dou , با هدف برقراری تماس ویدئویی توسط گوگل طراحی شده است. این اپلیکیشن با استقبال پرشوری مواجه شد. این اپلیکیشن بیش از 100 میلیون مرتبه از Google Play Store دانلود شده است .

آقای ایوان بلاس که منبع شناخته شده‌ای در زمینه فاش‌سازی اطلاعات پیش از موعد حوزه تکنولوژی محسوب می‌شود، اشاره داشته که گوگل در روز بیست و یکم ماه سپتامبر مصادف با سی و یکم شهریور ماه به طور رسمی عرضه اپلیکیشن پیام‌رسان گوگل الو را آغاز می‌کند!

با توجه به پتانسیل بالایی که اپلیکیشن گوگل الو دارد، بسیاری از کارشناسان معتقدند که این اپلیکیشن می‌تواند جایگزین تمام و کمالی برای سایر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان کنونی نظیر تلگرام، وایبر، لاین، واتس‌آپ و غیره تبدیل شود. اپلیکیشن گوگل الو با دستیار اختصاصی گوگل همگام‌سازی می‌شود. هنوز شرکت گوگل زمان دقیق انتشار اپلیکیشن گوگل الو را مشخص نکرده است. اپلیکیشن گوگل الو هم اکنون در گوگل پلی استور موجود بوده اما امکان دانلود این اپلیکیشن وجود ندارد. در هر صورت باید منتظر بمانیم و ببینیم که در روز سی و یکم شهریور ماه چه اتفاقی رخ می‌دهد.

مشاوره رایگان