شرکــت عـــرفان نت

نماینده پیشگامان استان فارس

شرکت عرفان نت به عنوان نماینده رسمی شرکت پیشگامان در فارس در زمینه ارائه اینترنت های پرسرعت و تلفن ثابت IP می باشد.

در این روش با نصب تجهیزات پیشرفته در مرکز مخابراتی، کاربر بدون نیاز به پرداخت هزینه ی تلفن می تواند در تمام ساعات شبانه روز از اینترنت پر سرعت استفاده نماید. در فناوری ADSL از پهنای باند فرکانسی در سیم های مسی، که در حالت عادی بدون استفاده است، برای ارسال و دریافت داده ها استفاده می شود. با توجه به این نکته نباید مکالمات صوتی و ارسال و دریافت اطلاعات، تداخلی با هم داشته باشند که در واقع هم همین طور می باشد. استفاده از ADSL هیچ گونه هزینه ای به قبض تلفن اضافه نخواهد کرد و کاربر فقط به صورت ماهیانه مبلغ تعرفه اینترنت را پرداخت خواهد نمود.

این نوع اینترنت نیاز به خط تلفن و ارتباط سیمی از نزدیک ترین مرکز مخابراتی تا محل مشترک را دارد حداکثر فاصله از مرکز مخابراتی جهت دریافت سرویس adsl  می بایست حدکثر 3 کیلومتر و جهت دریافت سرویس vdsl  حداکثر 1 کیلومتر باشد.

حداکثر سرعت قابل ارایه برای سرویس های adsl معادل 16مگابیت و برای سرویس های  vdsl  معادل 50 مگابیت می باشد .

 

در این فناوری، کاربر بدون نیاز به خط تلفن می­ تواند با نصب تجهیزات رادیویی در پشت بام یا بالکن ساختمان خود، از پهنای باند فرکانسی در بستر وایرلس، برای ارسال و دریافت داده­ ها استفاده نماید، و با برقراری ارتباط با پاپ­ سایت­ های موجود شرکت پیشگامان در سطح شهر در تمام ساعات شبانه روز از اینترنت پرسرعت استفاده نماید.

این نوع اینترنت پس از فیبر نوری پر سرعت ترین بستر اینترنت در کشور می باشد که میتواند برای مصارف خانگی و اداری مورد استفاده قرار گیرد و با توجه به نیاز مشترکین خانگی و اداری  این نوع سرویس می تواند سرعتی معادل 100مگابیت را به کاربران خانگی و اداری ارایه دهد و حتی در صورت نیاز مشترکین به سرعتی بالاتر از این مقدار نیز میتوان از این نوع سرویس استفاده کرد.

 • ارائه ی مشاوره و بررسی نیاز مراکز مسکونی و تجاری به صورت رایگان
 • ارائه ی زمان بندی عملیاتی، راه اندازی و تحویل خدمات به مشتریان
 • ارائه و راه اندازی سرویس آزمایشی اینترنت مرکزی به صورت رایگان
 • نصب و راه اندازی رایگان
 • ارائه ی تجهیزات به صورت امانی
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
 • ارائه ی جشنواره های متعدد با تخفیف ویژه
 • بررسی، رفع عیب سرویس و اعزام کارشناس در حداقل زمان ممکن
 • عدم نیاز به مراکز مخابراتی و ارسال مدارک به مخابرات
 • افزایش کیفیت به دلیل کاهش فاصله مشترک تا تجهیزات
 • ارائه ی خدمات در مراکز مخابراتی پرترافیک
 • ارائه ی خدمات حتی روی خطوط فیبر و PCM (خطوط انشعابی)

سرویس وایرلس عمومی که با نام هات‌اسپات (Hotspot) یا پابلیک وای‌فای (Public WiFi) شناخته می‌شود، روشی است که در آن کاربران بدون نیاز به استفاده از شبکه‌ی مخابراتی یا دستگاه یا نرم‌افزاری جانبی و تنها به وسیله WiFi گوشی موبایل، تبلت و لپ‌تاپ می‌توانند از اینترنت استفاده کنند.

در سرویس های اینترنت اختصاصی، پهنای باند مورد تقاضای مشترک بدون محدودیت های حجمی و اعمال محدودیت بر روی پورت های اینترنتی (Full protocol) ارائه می شوند و مشترک می تواند از سرویس خود در تمامی ساعات شبانه روز به میزان پهنای باند خریداری شده، بدون قطعی و اشتراک با دیگران بهره برداری نماید. همچنین به دلیل کیفیت بالا و پایدار، امکان قراردادن انواع سرورها  ( سرور web ،application server یا دوربین های مداربسته و ( … بر روی این بستر به آسانی وجود دارد.

با بهره‌گیری از این سرویس، مشکلاتی نظیر جابجایی خط تلفن به دلیل تغییر محل به طور کامل از بین خواهد رفت و کاربران سازمانی و خانگی می‌توانند فارغ از اینکه جابجایی فیزیکی محل کار و منزل داشته اند، شماره خود را به هر نقطه که مورد نظرشان است انتقال دهند. همچنین راه حل های مختلف تجاری با شماره‌های انتخابی برای کاربران تجاری، یکی دیگر از مزیت های تلفن ثابت پیشگامان می‌باشد.

سرویس TD-LTE، با دارا بودن ویژگی‌هایی همچون قابلیت استفاده در مکان‌های مختلف، بدون نیاز به خط تلفن ثابت، راه‌اندازی سریع و پایداری بالا در آپلود و دانلود، تجربه سرعت بسیار بالاتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.
شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در راستای ارائه خدمات نوین به کاربران، اقدام به راه اندازی سرویس TD-LTE کرده است که مشترکین می توانند از این سرویس بهره مند گردند.

این نوع اینترنت برای مشترکینی که نیاز به اینترنت سیار دارند جذابیت دارد با توجه به اینکه این نوع سرویس اینترنت قابلیت جابه جایی دارند و فقط معمولا نیاز به یک پریز برق جهت روشن شدن مودم دارند جذابیت های خاص خودش را برای مشترکین دارند.

سرعت این نوع سرویس بستگی به فاصله با دکل های مخابراتی متغیر می باشد که معمولا قابلیت این را دارند که تا سرعت 80 مگابیت سرعت را به مشترکین ارایه دهند.

مشاوره رایگان